Jdi na obsah Jdi na menu
 


Janoušek a Rittig vs Hrdlička nebo kdo proti komu vlastně a za co?

8. 8. 2013

Janoušek a Rittig proti Hrdličkovy?

Nebo kdo vlastně proti komu a za co. Dle informací serveru Lidovky.cz (http://www.lidovky.cz/hrdlicka-rozbiji-101-pro-nemcovou-ods-vidi-v-opozici-a-chce-volby-p78-/zpravy-domov.aspx?c=A130807_173903_ln_domov_sm) rozbil stávající koalici pan "podnikatel" Hrdlička.

Člověk by vzhledem k probíhajícímu vyšetřování Nagygate, Openkrast a jiným informacím řekl, že naopak je kmotři budou chtít udržet u koryt, a to za každou cenu. Opak je náhle pravdou a ukazuje se, že v ODS je vlastně otevřený boj o moc mezi těmi kdo v zákulisí tahají za nitky.

Jen pro pořádek Janoušek a Rittig mají napojení na Pražský magistrát a VZP(zpravy.idnes.cz/jak-se-spolu-bavili-janousek-a-bem-dqv-/domaci.aspx), a v rozhovorech mezi Janouškem a Bémem, které někteří novináři zveřejnili, se vesele dohadují o tom, kdo kam a za co. Náhle to vypadá, že si někteří z těchto hráčů snaží urvat celou moc pro sebe a vyšetřování kauzy kolem Nagyové a Nečase byl vlastně jen takový výstřel z Aurory. Je ale ještě o co bojovat?

ODS je v rozkladu, ti kteří to mysleli s liberární politikou vážně odešli a zůstali ( ve vedení) jen zástupci kmotrů a šedé figury bez vlastní hlavy a názoru(Němcová). Je to vlastně takový zápas kohoutů na smetišti. Není o co bojovat(ODS bude ráda když se dostane do sněmovny) a o zbytky penězovodů a šachových figurek se vede bitva, že by se nestyděli ani u Verdunu.

Nyní se na chvilku vrátím k proslovu pana Presidenta včera ve sněmovně.

Pan president jasně řekl jak to jak se bude chovat do druhého pokusu tak to jak se bude chovat(tehdy ještě po případných) předčasných volbách. A není se čemu divit, když někteří komentátoři a novináři(zvláště pak když se dostanou do TV), mluví cosi o tom, že president nebude spěchat a současný stav mu vyhovuje.

Promiňte, ale to je tak ubohý argument, že si ubožejši nikdo vymyslet ani nemohl. Je zcela jasně vidět, že media u nás mají do nestranných daleko. Někteří ti komntátoři se ani netají tím, že jsou členy bývalých vládních stran.
 

Mám pro tyto novináře vzkaz:

Co má nebo nemá v úmyslu president ví president a nikoliv vy, kteří informace taháte jako pověstného králíka z klobouku.

Většina občanů chtěla předčasné volby, chápu, že některým to vyhovovat nemusí, ale když už neumíte být nestranní, buďte alespoň zticha.